Ga naar de inhoud

Groepen

Wij werken op de Van Leersumschool met kleine groepen, zodat we oog hebben voor ieder kind. De groepen in Zeist dragen de naam van een vogel, de groepen in Veenendaal hebben boomnamen.

Groepen Zeist

Albatros

Albatros

Celine — ma t/m vr
groep.a@vanleersumschool.nl

Bosuil


Bosuil


Rosanne — ma/di/vr
Chris — wo/do
Annemiek — do
Carlien — ma/di/wo
Saskia — vr
groep.b@vanleersumschool.nl

Condor

Condor

Karin V. — wo/do/vr
Sonja — ma/di
groep.c@vanleersumschool.nl

Duif

Duif

Femke — ma/di/wo
Jennifer — wo/do/vr
groep.d@vanleersumschool.nl

Eend


Eend


Patricia — ma/do/vr
Ilone —  di/wo
groep.e@vanleersumschool.nl

Fazant

Fazant

Dorenda — ma/di/wo/vr
Marijn — do
groep.f@vanleersumschool.nl

Giervalk


Giervalk


Kelly — ma/di/wo/do/vr
groep.g@vanleersumschool.nl

Havik

Havik

Saskia — ma/di/wo/do
Femke — vr
groep.h@vanleersumschool.nl

Ibis

Ibis

Irene — ma/di/wo
Sinan — wo/do/vr
groep.i@vanleersumschool.nl

Jachtvalk


Jachtvalk


Sifra — ma
Arjan — di/wo/do/vr
groep.j@vanleersumschool.nl

Kievit

Kievit

Karin —  ma/di
Tessa — wo/do/vr
groep.k@vanleersumschool.nl

Lepelaar


Lepelaar


Marijn — ma/di
Lisette — wo/do/vr
groep.l@vanleersumschool.nl

Meeuw Handelend Leren BB


Meeuw Handelend Leren BB


Paul — ma/di/wo/do/vr
groep.m@vanleersumschool.nl

Nachtegaal Handelend Leren MB


Nachtegaal Handelend Leren MB


Nardi — ma/di/do/vr
Charmaine — di/wo/do
groep.n@vanleersumschool.nl

Oehoe (SIO)


Oehoe (SIO)


Bob — di/wo/do/vr
Jamie — ma/di/wo
Paul — di/do/vr
groep.o@vanleersumschool.nl

Groepen Veenendaal

Hazelaar (OZA kleuters)

Hazelaar (OZA kleuters)

Acacia

Acacia

Populier

Populier

Linde

Linde

Nicole (ma-do-vr)
Sander (di-wo)
groep.linde@
vanleersumschool.nl

Kastanje


Kastanje


Eik (Handelend Leren Groep)


Eik (Handelend Leren Groep)


Nadeche (ma-di-vr)
Sebastiaan  (wo-do-vr)
groep.eik@
vanleersumschool.nl

Meidoorn

Meidoorn

Regina (ma-di-wo)
Sander (do-vr)
groep.meidoorn@
vanleersumschool.nl

Plataan


Plataan


Jan Willem (ma-di-wo)
Arjen (do-vr)
groep.plataan@
vanleersumschool.nl

Esdoorn

Esdoorn

Erika (ma-di-do-vr)
Ims (wo)
groep.esdoorn@
vanleersumschool.nl